Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2023
  • wyświetleń: 596

[WIDEO] To, co czujesz - nowy kawałek Marcina Jureckiego

Marcin Jurecki - muzyk pochodzący z Oświęcimia wydał nowy singiel zatytułowany "To, co czujesz"! Trwa mini trasa promująca utwór.Utwór powstał na bazie pomysłu Marcina Jureckiego, który przyniósł na jedną z prób.

- Potem wspólnie z Jakubem Panewką (gitara) oraz Mateuszem Moskalem (pianino) rozwijaliśmy ten pomysł podczas kolejnych prób w Czecho-Sound w Czechowicach-Dziedzicach. Proces aranżacji oraz nagrywania odbywał się w WallyStudio w Pszczynie gdzie razem z Michałem Walą udało nam się uzyskać finalny efekt, którego możecie teraz słuchać. Wsparcie oraz pomysły Kuby, Mateusza i Michała miały ogromne znaczenie w tworzeniu się tej piosenki. Są oni dla mnie nieocenioną pomocą i wsparciem w mojej muzycznej drodze - mówi Marcin Jurecki.

- Tekst utworu "To, co czujesz" powstał na bazie moich osobistych przeżyć, doświadczeń i obserwacji. Nie chcę narzucać o czym konkretnie opowiada ta piosenka, ponieważ każdy może interpretować ten tekst i utwór na swój sposób i każda z tych interpretacji będzie prawdziwa i na swój sposób inna dla każdego ze słuchaczy - opowiada.

Marcin Jurecki
Marcin Jurecki · fot. materiały prasowe


Teledysk został stworzony przez Mateusza Miłosia (Miło Się Patrzy) oraz Marysię Wojewodzic. - Myślę, że razem udało nam się stworzyć ciekawe wideo z fajnym, letnim klimatem. W teledysku, głównie za sprawą Marysi, za co jestem jej bardzo wdzięczny zostały ukryte różne alegorie i metafory, które mogą być dla oglądających ciekawym punktem do interpretacji lub zastanowienia się nad wielowymiarowością niektórych kadrów - przyznaje M. Jurecki.

- Chciałem serdecznie podziękować wszystkim tym którzy pomogli mi stworzyć ten utwór. Jestem pewien, że bez pomocy moich znajomych i przyjaciół oraz wielu osób zaangażowanych w proces powstawania tej piosenki, nigdy nie ujrzałaby ona światła dziennego - dodaje.

Aktualnie zespół Marcina Jureckiego jest podczas mini trasy promującej "To, co czujesz".

Marcin Jurecki
Marcin Jurecki · fot. materiały prasowe


- Już 9 i 10 czerwca zagram wspólnie z Mateuszem Moskalem i Jakubem Panewką dwa koncerty w Krakowie na które serdecznie zapraszam - mówi.

Chciałem również gorąco zaprosić i zachęcić do słuchania i oglądania mojego utworu "To, co czujesz" wraz z teledyskiem. Utwór dostępny jest również na wszystkich największych serwisach stremingowych takich jak: Spotify, Tidal, AppleMusic.

"To, co czujesz" na Spotify:

Marcin Jurecki
Marcin Jurecki z zespołem · fot. materiały prasowe
marcin jurecki

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.