Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2023
  • wyświetleń: 425

Tychy samorządowym liderem komunikacji i promocji

Podczas Kongresu Perły Samorządu, który odbywa się w Gdyni, poznaliśmy laureatów konkursu organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Urszula Dryka została Skarbnikiem Samorządu 2023. Tychy zajęły także 1. miejsce w Konkursie Samorządowy Lider komunikacji i promocji za realizowany w urzędzie miasta projekt „Urzędowo, ale zrozumiale!”.

Tychy samorządowym liderem komunikacji i promocji
Tychy samorządowym liderem komunikacji i promocji · fot. UM Tychy


Tyska skarbniczka zwyciężyła w rankingu Skarbnik Samorządu 2023 w kategorii miast pow. 25 tys. mieszkańców. W kategorii gmin wielskich wygrał skarbnik Lipnicy Wielkiej, gmin miejsko-wiejskich: skarbniczka Wołomina, gmin miejskich do 25 tys. mieszkańców: skarbniczka Pucka, a w kategorii miast powyżej 120 tys. mieszkańców skarbniczka miasta Gdańsk.

W konkursie Samorządowy Lider komunikacji i promocji Tychy zajęły 1. miejsce w obszarze komunikacji. W poszczególnych obszarach zwyciężyli: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego (w obszarze promocji), Giżycko (w obszarze zdrowia), Rokietnica (w obszarze ekologii).

14 czerwca w specjalnym dodatku Dziennika Gazety Prawnej podsumowującym cały kongres będą zamieszczone pełne wyniki konkursu.

BM / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.