tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2017
  • 1 czerwca 2017

Charytatywny festyn dla chorej Gosi Makosz - koncert Raisy Miszteli

Za nami:

1 czerwca na parkingu przy Zespole Szkół nr 1 w Tychach odbędzie się festyn charytatywny dla chorej na niebakteryjne zapalenie opon mózgowych Gosi Makosz.Festyn odbywał się będzie w godzinach od 16.00 do 20.00 i połączony będzie ze zbiórką pieniędzy na leczenie Gosi. Jedną z atrakcji będzie koncert Raisy Miszteli. Wśród atrakcji znajdą się również foodtrucki, zawody strongman, zajęcia fitness i nordic walking, fotobudka, kawiarenka, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci, pokazy doświadczeń chemicznych oraz bańki mydlane.

Loading...


Program imprezy przewiduje również występy mimów Amatorskiego Teatru Ruchu i Pantomimy Morgutek pod kierunkiem Zbigniewa Skorka oraz występy wokalne m.in Pavulon, wokaliści Ogniska Muzycznego i zespół wokalno-instrumentalny Zespołu Szkół Muzycznych pod kierownictwem Tomasza Giedwiłło. Ponadto odbędą się pokazy sprzętu policyjnego i straży miejskiej, a także pokazy taneczne studia tańca Południowy Vibe.

W wydarzeniu udział wezmą również Izabela Stróżka - Miss Ziemi Tyskiej 2016, Wiktoria Mudyna - YouTuberka.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.