Wiadomości

  • 30 maja 2023
  • wyświetleń: 650

Dołącz do grup wsparcia w Tychach!

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tychach prowadzi nabór uczestników do grup wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie oraz dla osób w kryzysie. Uczestnictwo jest dobrowolne i bezpłatne.

psycholog, pomoc, wsparcie, terapia, ilustracja
fot. materiały prasowe


Grupy wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie w TychachUczestnicy podczas spotkań będą mogli dowiedzieć się więcej o mechanizmach przemocy, sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach, podzielić się swoimi doświadczeniami z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji, nabrać sił do zmian.

Spotkania będą odbywać się co dwa tygodnie, w piątki od godziny 16.30 do 18.30 w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Tychach ul. Nowokościelna 27. Osoby chętne do udziału w spotkaniach proszone są o kontakt telefoniczny tel. 32 227 05 75; 887 468 793.

Grupy wsparcia dla osób znajdujących się w kryzysie w TychachPodczas spotkań będzie można porozmawiać z osobami w podobnej sytuacji, podzielić się własnymi doświadczeniami, otrzymać wsparcie emocjonalne, dowiedzieć się o sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach, odkryć swoje zasoby i nabrać sił do istotnych zmian w swoim życiu.

Spotkania rozpoczną się 27 czerwca i będą odbywać się co dwa tygodnie, we wtorki, od godziny 16.00 do 18.00 w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Tychach ul. Nowokościelna 27. Osoby chętne do udziału w spotkaniach proszone są o kontakt telefoniczny 32 227 05 75; 887 468 793. Grupa ma charakter otwarty, można dołączyć na każdym etapie jej trwania.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.