Reklama

Wiadomości

  • 28 maja 2023
  • wyświetleń: 5042

Wypadek dwóch motocyklistów na al. Niepodległości

W niedzielę 28 maja około godziny 13:15 na al. Niepodległości w rejonie nr 87 doszło do wypadku z udziałem motocyklistów.

Wypadek dwóch motocyklistów na al. Niepodległości - 28.05.2023 · fot. 112tychy.pl


Z niewyjaśnionych przyczyn kierująca jednośladem marki Triumph utraciła panowanie nad swoją maszyną i uderzyła w tył poprzedzającego ją motocykla marki BMW, a następnie w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia wezwany został zespół ratownictwa medycznego i patrole policji. W trakcie udzielania pomocy poszkodowanej motocyklistce ruch na al. Niepodległości w kierunku centrum miasta został całkowicie zablokowany. Kobieta po zaopatrzeniu na miejscu zdarzenia z obrażeniami ciała została przetransportowana do pobliskiego szpitala na dokładną diagnostykę. Na szczęście okazało się, że nie doznała ona poważniejszych obrażeń.

Po wykonaniu wstępnych czynności przez policjantów, ruch prawym pasem został odblokowany. W związku z uszkodzeniami oba motocykle zostały odholowane. Działania na miejscu trwały prawie trzy godziny.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.