Wiadomości

  • 26 maja 2023
  • 27 maja 2023
  • wyświetleń: 1907

Tyskie Atomówki na sesji Rady Miasta. Wywalczyły podium w Korei

W czwartek 25 maja podczas sesji Rada Miasta Tychy pojawili się wyjątkowi goście - tyskie Atomówki, czyli żeńska sekcja hokejowa. Wszystko dlatego, że w kwietniu tyszanki zdobyły z polską kadrą srebrne medale w Mistrzostwach Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB w Korei Południowej!

Tyskie Atomówki na sesji Rady Miasta Tychy - 25.05.2025 · fot. Piotr Podsiadły / UM Tychy


O działalności SKKH Atomówki GKS Tychy opowiedział prezes Sebastian Kędra, a gratulacje oraz upominki z rąk prezydenta Tychów Andrzeja Dziuby oraz Barbary Koniecznej - Przewodniczącej Rady Miasta Tychy odebrały przedstawicielki klubu: Oliwia Garbocz, Katarzyna Radomska, a także Aleksandra Górska i Wiktoria Kędra.

Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB w południowokoreańskim Suwon zakończyły się 23 kwietnia. Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce, wygrywając cztery z pięciu rozegranych meczów i wróciła do kraju ze srebrnymi medalami. Gratulacje i wielkie brawa dla całej drużyny!

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.