Wiadomości

  • 24 maja 2023
  • 30 maja 2023
  • wyświetleń: 7582

[FOTO] Piknik Rodzinny na stadionie - trójkolorowy Dzień Dziecka

Ostatni mecz przy Edukacji w tym sezonie to nie tylko sportowe emocje, ale również Trójkolorowy Piknik z okazji Dnia Dziecka. Zobaczcie fotorelację z zabawy!

Wielki Piknik Rodzinny na stadionie - trójkolorowy Dzień Dziecka - 28.05.2023 · fot. FotoGurafa / tychy.info


W specjalnie przygotowanej strefie, która była otwarta od godziny 15:00 na parkingu przed stadionem na najmłodszych czekał szereg atrakcji, w tym m.in.: zabawa z DJ-em, dmuchany plac zabaw, strefa sportu Decathlon, strefa kibica, strefa sportowa, strefa gastronomiczna, zajęcia plastyczne i malowanie twarzy, możliwość zobaczenia z bliska wozu strażackiego oraz autokaru klubowego, mobilny punkt sklepu internetowego GKS Tychy, gdzie można było zakupić trójkolorowe gadżety, słodkie upominki, nagrody i niespodzianki.

Piknik został zorganizowany wspólnie z Kibice Razem GKS Tychy oraz partnerami: Oblaty Śląskie, Decathlon, Przedszkole językowe Smyki, Da Grasso, Piekarnia Gruzińska Megobrebi, Invenio, Energytech, Grill Pub, NDI, Happy Balloons jak również PKM Tychy, tyską jednostką Straży Pożarnej oraz Klubem Kibiców Niepełnosprawnych.

Następnie wszystkich najmłodszych organizator zaprosił do kibicowania na stadionie w trakcie potyczki tyskich piłkarzy ze Stalą Rzeszów. Mecz rozpoczął się o godz. 18.00, a najmłodsi do 11. roku życia mogli wejść za 1 zł. Nasi piłkarze zremisowali ze Stalą 0:0.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.