Wiadomości

  • 23 maja 2023
  • 28 maja 2023
  • wyświetleń: 3062

W Tychach powstanie strzelnica sportowa

Nowa strzelnica sportowa powstanie przy ul. Jedności w Cielmicach - poinformował w mediach społecznościowych prezydent Andrzej Dziuba.

Śląskie Towarzystwo Strzeleckie działa w naszym mieście od 2011 roku. Zawodnicy niebawem będą trenować na nowej str
Śląskie Towarzystwo Strzeleckie działa w naszym mieście od 2011 roku. Zawodnicy niebawem będą trenować na nowej strzelnicy · fot. Śląskie Towarzystwo Strzeleckie


Śląskie Towarzystwo Strzeleckie działa w naszym mieście od 2011 roku, a trenowani przez Krzysztofa Rymskiego zawodnicy z Tychów od lat przywożą medale z zawodów krajowych i zagranicznych. Do tej pory korzystali jedynie z małej strzelnicy pneumatycznej przy ul. Czarnieckiego lub wyjeżdżali trenować do innych miast. To się jednak zmieni.

- Rozpoczynamy projektowanie strzelnicy sportowej. Powstanie ona na przy ul. Jedności w Cielmicach. Uzgodnienia w zakresie rozwiązań użytkowych strzelnicy prowadzone są oczywiście we współpracy ze Śląskim Towarzystwem Strzeleckim - napisał prezydent Tychów Andrzej Dziuba na Facebooku.

Loading...

ar / tychy.info

źródło: Andrzej Dziuba - Prezydent Tychów / facebook.com

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.