tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2023

Zniszczone drzwi i uszkodzony reflektor. Podsumowanie tygodnia

Policjanci KMP w Tychach podsumowali miniony tydzień. W tym czasie doszło do 4 przestępstw kryminalnych w naszym mieście.

Reklama

12 maja o godzinie 15.00 na ul. Marszałka Piłsudskiego nieznany sprawca dokonał zniszczenia drzwi wejściowych do mieszkania powodując straty w wysokości 600 zł na szkodę mieszkańca Tychów. Tego samego dnia o godzinie 21.00 na ul. Romana Dmowskiego doszło do podobnego zdarzenia - nieznany sprawca dokonał zniszczenia drzwi wejściowych do mieszkania na klatce schodowej powodując straty w wysokości 2000 zł na szkodę mieszkanki Tychów.

Z kolei 18 maja o godzinie 22.02 policjanci WP KMP w Tychach na ul. Zofii Nałkowskiej zatrzymali mężczyznę - mieszkańca Tychów, który posiadał przy sobie środki odkurzające w postaci 0,46 grama marihuany oraz dokonał zniszczenia drzwi wejściowych do klatki schodowej na szkodę spółdzielni. Straty są w trakcie ustalania.

Natomiast 20 maja o godz. 14.50 nieznany sprawca na Alei bielskiej poprzez kopniecie nogą uszkodził reflektor w samochodzie marki Fiat Punto o wartości 790 zł na szkodę mieszkańca Woli.

Postępowanie w powyższych sprawach prowadzi KMP Tychy.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.