tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2023
  • 21 maja 2023

[ZDJĘCIA] Kolizja autobusu komunikacji miejskiej i osobówki

W czwartek 18 maja około godziny 15:10 na ul. Sikorskiego (w rejonie trasy DK1) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu komunikacji miejskiej Man (linia 82) oraz samochodu osobowego Nissan.

Reklama

Kolizja autobusu komunikacji miejskiej i osobówki na Sikorskiego - 18.05.2023 · fot. 112tychy.pl


W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie kobiety podróżujące samochodem osobowym (pasażerki), a kierowcy obu pojazdów nie doznali obrażeń. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca osobówki, który chcąc uniknąć uderzenia w poprzedzający go pojazd, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z autobusem.

Na miejsce zdarzenia wezwane zostały: zespół ratownictwa medycznego, zastępy strażaków JRG Tychy oraz patrole policji. Na czas działań prawy pas w kierunku centrum miasta został wyłączony z ruchu, a na skrzyżowaniu z łącznikami ul. Sikorskiego z trasą DK 1 została wprowadzona ręczna regulacja ruchem. Utrudnienia w ruchu trwały około czterech godzin.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.