tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 17 maja 2023
  • 19 maja 2023

Gwałtowne hamowanie autobusu. Poszkodowana pasażerka

W środowy poranek 17 maja na ul. Stoczniowców doszło do gwałtownego hamowania autobusu komunikacji miejskiej. Poszkodowana została pasażerka.

Reklama

pogotowie, ilustracja, karetka
Gwałtowne hamowanie autobusu. Poszkodowana pasażerka · fot. WPR Katowice


Do zdarzenia doszło około godz. 9:10 na ul. Stoczniowców przed skrzyżowaniem z ul. Reymonta. Podczas dojazdu autobusu na skrzyżowanie nastąpiła zmiana sygnalizacji świetlnej. Kierowca, aby nie wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle, gwałtownie zahamował, przez co jedna z pasażerek przewróciła się na drugą kobietę. Ta została zabrana do szpitala i jest w trakcie badań. Na razie nie są znane jej obrażenia. Przebieg zdarzenia jest ustalany przez tyską policję, która dochodzi między innymi tego, czy pasażerka trzymała się uchwytu w czasie jazdy - poinformowała nas mł. asp. Paulina Kęsek, p.o. oficera pasowego tyskiej policji.

Przypomnijmy, że to już drugie zdarzenie tego typu w naszym mieście w ostatnich dniach. W czwartek 11 maja na ul. Budowlanych doszło do awaryjnego hamowania autobusu. Poszkodowany został jeden z pasażerów. O tym zdarzeniu piszemy w artykule Awaryjne hamowanie autobusu. Poszkodowany pasażer.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.