tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2023
  • 23 maja 2023

Dzień Otwarty Tyskiej Porodówki Szpitala Megrez

W sobotę, 17 czerwca w godz. 12:00 - 17:00 w parku Szpitala Megrez w Tychach odbędzie się Dzień Otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Wstęp wolny!

Reklama

Nowoczesna porodówka w Szpitalu Megrez po remoncie - 15.06.2021
Nowoczesna porodówka w Szpitalu Megrez po remoncie - 15.06.2021 · fot. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez


To wspaniała okazja, aby poznać doświadczony personel medyczny i zapoznać się z udogodnieniami, jakie oferuje tyska porodówka wszystkim swoim pacjentkom. Oprócz ciekawych prelekcji na temat ciąży, porodu, połogu i opieki nad dzieckiem, będzie również możliwość zwiedzenia Traktu Porodowego i Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, a także spotkania z położnymi i lekarzami, którzy na co dzień pracują na Oddziałach Neonatologicznym, Anestezjologii czy Ginekologii.

Na wszystkich uczestników czekać będzie słodki poczęstunek oraz upominki. Dla rodziców, którzy zdecydują się przyjść ze swoimi maluszkami będzie przygotowany specjalny kącik dla dzieci.

- Wiemy, że wybór porodówki to jedna z najważniejszych decyzji dla przyszłych mam. Dlatego szczególnie zachęcamy Was do skorzystania z naszego Dnia Otwartego i poznania Tyskiej Porodówki Szpitala Megrez od kuchni - mówi personel szpitala.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1170193610323711

Dzień Otwarty Tyskiej Porodówki Szpitala Megrez

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.