tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2023
  • 29 maja 2023

Motoserce na Placu pod Żyrafą! Sprawdźcie program!

Motoserce odbędzie się w sobotę 10 czerwca na Placu pod Żyrafą! Już od 8 maja, przez cały miesiąc, można oddawać krew w kwiobusie ustawionym przed sklepem Auchan przy al. Bielskiej 107 w wyznaczonych datach i odbierać upominki podczas finału!

Reklama

Akcja Motoserce
Motoserce · fot. UM Pszczyna


W czasie imprezy na Placu pod Żyrafą odbędą się koncerty muzyczne, konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa medycznego, pojawią się strefa gastronomiczna, stoiska z gadżetami motocyklowymi i wiele innych... Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Start o godz. 10:00.

Krwiobus będzie ustawiony w dniach: 8 maja, 10 maja, 11 maja, 15 maja, 17 maja, 18 maja, 22 maja, 25 maja oraz 29 maja. Przy oddaniu krwi należy podać numer 271.

- Zapraszamy Was już dziś do wsparcia akcji, a w krwiobusie nie zapomnijcie odebrać kuponu, który będzie gwarantował odbiór upominków w dniu imprezy 10 czerwca na Placu od Żyrafą oraz wzięcia udziału w losowaniu głównych nagród dla krwiodawców - mówią organizatorzy.

Motoserce to wydarzenie organizowane przez motocyklistów w całej Polsce od kilkunastu lat. Impreza cieszy się dużą popularnością a cel jaki jej przyświeca jest bardzo ważny dla całego społeczeństwa.
Na czas imprezy zostanie podstawiony krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym będzie można oddać krew i podzielić się tym darem życia. Dla chętnych będzie również okazja do zarejestrowania się w bazie DKMS. Nasza zgodność genetyczna może komuś uratować życie dlatego jest to też bardzo ważne!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/227739709759924

Motoserce na Placu pod Żyrafą. Przez cały maj można oddawać krew

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.