tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 maja 2023
  • 10 maja 2023

Dupuy i Boivin żegnają się z tyskim klubem

Jeden z nich trójkolorowe serce kibiców skradł efektownymi bójkami i bramkami, drugi z kolei znakomitymi podaniami obsługiwał kolegów. Jean Dupuy i Alexandre Boivin odchodzą z GKS-u Tychy. Napastnicy otrzymali ofertę przedłużenia kontraktu z aktualnymi wicemistrzami kraju, ale ostatecznie zdecydowali się na inny kierunek.

Reklama

Dupuy i Boivin
Dupuy i Boivin żegnają się z tyskim klubem · fot. GKS Tychy


Dłuższym stażem w tyskim zespole może pochwalić się Jean Dupuy. Napastnik dołączył do drużyny prawie trzy lata temu. W tym czasie rozegrał 127 spotkań. Zdobył w nich 48 bramek i zanotował 58 asyst. 28- letni Kanadyjczyk na taflach Polskiej Hokej Ligi zasłynął również z efektownych bójek i twardej gry.

dupuy


Jego kolega z formacji do ekipy aktualnych wicemistrzów Polski dołączył przed startem ubiegłego sezonu. Alexandre Boivin bardzo szybko stał się ważnym ogniwem zespołu. W 53 spotkaniach strzelił 15 goli i zanotował 30 kluczowych podań do kolegów z drużyny.

Boivin


- Jean, Alexandre - dziękujemy za reprezentowanie barw GKS-u Tychy i życzymy powodzenia w dalszej karierze - mówią władze klubu.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.