tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2017

Tyska Strefa Zęba: 26 zdrowych uśmiechów dla 26 mam

Ponad 50% mam deklaruje, że nie ma czasu, by zadbać o swoje zdrowie. A jak już znajdą czas na wizytę u stomatologa, to pojawia się problem, z kim pozostawić dzieci. Z okazji 26 maja 26 kobiet weźmie udział w bezpłatnych przeglądach dentystycznych, a personel Strefy Zęba w Tychach zadba w tym czasie także o ich dzieci. Przeglądy będą trwać cały tydzień od 22 do 26 maja.

Z okazji święta wszystkich mam Strefa Zęba, nowa przychodnia dentystyczna przy ul. Zaręby 1A w Tychach, postanowiła zaprosić kobiety na bezpłatne przeglądy dentystyczne. Przeglądy będą prowadzone przez cały tydzień poprzedzający Dzień Matki. Od 22 do 26 maja 26 pań będzie mogło sprawdzić stan swojego uzębienia zupełnie za darmo.

Zasady Tygodnia dla Mam są proste. Każda zainteresowana mama powinna odwiedzić fanpage Strefy Zęba na Facebooku, zapisać się na wydarzenie „26 zdrowych uśmiechów dla 26 mam” a następnie wysłać wiadomość poprzez fanpage z treścią: „Jestem szczęśliwą mamą”. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze 26 mam, które zostaną przyjęte na wizytę, w odpowiedzi na wiadomość, otrzyma termin i godzinę odwiedzin w przychodni.

- Rozumiemy potrzeby kobiet, matek, dlatego do przychodni będzie można zabrać swoje dziecko. W czasie wizyty zatroszczy się o nie nasz personel - mówi Dorota Bereta, menedżerka przychodni Strefa Zęba, która specjalizuje się w leczeniu stomatologicznym całych rodzin.

Tydzień dla Mam to nie jedyna akcja społeczna prowadzona przez Strefę Zęba w Tychach. Regularnie do przychodni zapraszani są uczniowie lokalnej szkoły podstawowej. Wszystko po to, by zbudować świadomość dzieci jak najwcześniej.

---

Strefa Zęba to nowoczesna przychodnia dentystyczna zlokalizowana na osiedlu Z w Tychach. W lutym 2017 roku swoim patronatem objęła ją dr Danuta Borczyk.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.