tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 12 maja 2023
  • 15 maja 2023

Konferencja w stylu TEDx o nowoczesnej edukacji seksualnej

W środę 14 czerwca wraz z Fundacją Damy Radę tyski ginekolog i radny Maciej Jędrzejko organizuje wyjątkową konferencję edukacyjną dla wszystkich na temat nowoczesnej edukacji seksualnej. Będzie to wydarzenie na uniwersyteckim poziomie, wzorowane na koncepcji i stylu słynnych wykładów TEDx.

Reklama

Konferencja o nowoczesnej edukacji seksualnej w Mediatece
Konferencja o nowoczesnej edukacji seksualnej w Mediatece · fot. materiały prasowe


To będzie pierwsza w Polsce tego typu interaktywna konferencja na temat zdrowia seksualnego, otwarta dla mieszkańców!

Wśród zaproszonych gości będą:

  • Prof. Zbigniew Lew-Starowicz
  • Prof. Katarzyna Popiołek
  • Prof. Krzysztof Nowosielski.


Konferencja odbędzie się w Tyskiej Mediatece, a początek wykładów zaplanowany jest na godzinę 17:00.
Już od 16.00 będzie można bezpłatnie porozmawiać indywidualnie z seksuolożką, ginekolożką i psychoterapeutą.

- Konsultacja potrwa maksymalnie 15 minut, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać. Jeśli zainteresowanie będzie duże, ściągniemy więcej specjalistów do rozmów indywidualnych - informuje Maciej Jędrzejko.

Po wykładach będzie około godzinny panel dyskusyjny, gdzie będzie można zadawać pytania prelegentom osobiście lub za pomocą SMS-a lub w komentarzu internetowym do transmisji internetowej.

- Czy mogę prosić Was o pomoc w rozpropagowaniu tej idei? Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem. Napiszcie, co myślicie o takiej konferencji. Czy uważacie, że potrzebujemy w Tychach rzetelnej edukacji seksualnej na wysokim poziomie? Czy może uważacie, że "złego nie trzeba uczyć"? - pisze lekarz w mediach społecznościowych. Spostrzeżeniami można się podzielić pod postem:

Loading...


- Dziękuję z góry za Wasze wsparcie i mam nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do szerzenia wiedzy na temat zdrowia seksualnego oraz zbudujemy środowisko, w którym wszyscy czują się komfortowo, aby rozmawiać o tych ważnych kwestiach - dodaje M. Jędrzejko.

Wstęp na konferencję jest za symboliczny 1 grosz lub wolne datki, które będą przekazane na edukację młodzieży w zakresie ubóstwa menstruacyjnego.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.