Wiadomości

  • 12 maja 2023
  • 16 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2337

Miłość: intymność, zdrowie i granice. Konferencja o edukacji seksualnej

Za nami:

W Tychach odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja na temat edukacji seksualnej na uniwersyteckim poziomie! Sprawdźcie program!

konferencja edukacja seksualna


  • Kiedy? 14 czerwca, w godzinach 15:30-21:00
  • Gdzie? Mediateka, ulica Piłsudskiego 16, Tychy.


Konferencja jest otwarta dla wszystkich dorosłych i młodzieży od 15 roku życia - licealistów, studentów, nauczycieli, par, małżeństw - zarówno tych szczęśliwych, jak i tych w kryzysie, rodziców z dziećmi, a także seniorów. Wstęp wolny!

Program:  • 15:30-17:00 - Bezpośrednie spotkania i bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami: ginekologiem, seksuologiem, fizjoterapeutą uroginekologicznym, a także warsztaty z antykoncepcji. Konsultacji udzielą: dr n.med. Aleksandra Sarna, mgr Aleksandra Fijołek, mgr Marta Muranowicz, dr Mateusz KLIMEK, dr Anna Cygal.
  • 17:00-20:00 - Dynamiczne wykłady w stylu TEDx z udziałem wybitnych prelegentów: prof. Zbigniewa Lew-Starowicza, prof. Katarzyny Popiołek, prof. Krzysztofa Nowosielskiego, dr n.med. Macieja Jędrzejko.
  • 20:00-21:00 - Panel dyskusyjny z udziałem naszych prelegentów, prowadzony przez Monikę Gałuszkiewicz (popularną youtuberkę, MedInfluencerkę, prowadzącą kanał „Pikantna Edukacja”) oraz Anitę Czarniecką - obrończynię praw kobiet, działaczkę, prezeskę fundacji DAMY RADE, inicjatorkę projektu "O tym się nie mówi".


Dla wszystkich głodnych wiedzy - bo edukacja seksualna na uniwersyteckim poziomie nam się po prostu należy!

Konferencja będzie transmitowana online: https://www.youtube.com/@otymsieniemowifilm/streams i Facebooku.

- Zapraszamy do dołączenia do nas i podzielenia się tym wydarzeniem z osobami, które mogą być zainteresowane! Dołącz do nas i rozpocznij tę niesamowitą podróż pełną wiedzy, odkryć i inspiracji. Poznaj nowe osoby, wymień się doświadczeniami i poszerz swoją wiedzę na temat edukacji seksualnej na uniwersyteckim poziomie. Czas nadszedł, aby zrozumieć i celebrować miłość, intymność, zdrowie i granice w naszym życiu. Nie przegap tej niezwykłej okazji! Czekamy na Ciebie - mówią organizatorzy.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1192029834795737/

program konferencji

program konferencji

program konferencji

program konferencji

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.