tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 maja 2023
  • 6 maja 2023

Wiosenne remonty chodników w Tychach

W Tychach rozpoczęły się wiosenne remonty chodników. 2 maja prace ruszyły przy ul. Wejchertów, ul. Harcerskiej oraz przy ul. Uczniowskiej. Następnie, zgodnie z planem kontynuowane będą przy ul. Edukacji i ul. Edisona.

Reklama

remont chodnika
Remont chodnika · fot. UM Tychy


2 maja prace ruszyły przy ul. Wejchertów (od Filaretów do nr 19), ul. Harcerskiej (od Skalnej do Stoczniowców) oraz przy ul. Uczniowskiej (od nr 30 do nr 50). Następnie, zgodnie z planem kontynuowane będą przy ul. Edukacji (od Edisona do Grota Roweckiego) i ul. Edisona (od Elfów do Edukacji).

Nieco później drogowców należy spodziewać się też przy ul. Wyszyńskiego (od Edukacji do Niepodległości), ul. Bocheńskiego (od Rynku do Bocznej), ul. Bocznej (od Bibliotecznej do Bocheńskiego), ul. Bukowej (od Budowlanych do Bukowej nr 19) oraz przy ul. Kopernika (od nr 10 do nr 18).

W sumie remonty przeprowadzone zostaną w 14 lokalizacjach, oprócz wcześniej wymienionych, napraw doczekają się również chodniki przy ul. Ziębiej (od Kruczej do Orlej) i Sikorek (od Ziębiej do Długiej), natomiast przy ul. Długiej wykonany zostanie peron pod wiatę przystankową (przystanek Wygorzele-Długa).

Po zakończeniu egzaminów maturalnych, drogowcy przystąpią do remontu chodnika przy ul. Korczaka (przy Liceum Ogólnokształcącym nr 1).

Wymienione zadania realizują trzy tyskie firmy: Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe „Drokan-1” Spółka z o.o., EKO-OGRÓD oraz Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe „Drokan-2”. Planowany termin zakończenia prac to koniec sierpnia br.

BM / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.