Wiadomości

  • 3 maja 2023
  • 4 maja 2023
  • wyświetleń: 5491

Wypadek ciężarówki i osobówki. Poszkodowany z 3 promilami

We wtorek 2 maja po godz. 21.00 na ul. Turyńskiej w rejonie terminala logistycznego doszło do wypadku z udziałem ciężarówki Volvo z naczepą oraz osobowego Peugeota.

Wypadek z udziałem ciężarówki i osobówki na Turyńskiej - 02.05.2023 · fot. 112tychy.pl


Ruch w obu kierunkach został zablokowany. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, pogotowie oraz patrole policji. W wyniku zdarzenia poszkodowany został około 30-letni mężczyzna kierujący osobówką. Trafił on pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przetransportowany do szpitala.

W trakcie czynności okazało się, że uszkodzone zostały jeszcze trzy inne pojazdy: Citroen, Jaguar oraz Skoda. Na czas działań został wyznaczony objazd drogą serwisową pobliskiej fabryki samochodów. Dodatkowo na miejsce zdarzenia został wezwany technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację zdjęciową oraz zabezpieczył ślady.

Stan zdrowia kierowcy osobówki nie pozawalał na badanie alkomatem. W szpitalu została mu pobrana krew do badania. Wynik to około 3 promile. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalają tyscy policjanci. Utrudnienia w ruchu trwały do wczesnych godzin porannych.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.