Wiadomości

  • 22 kwietnia 2023
  • 27 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 4347

Dzięki wsparciu tyszan udało się wyremontować spalone mieszkanie

Radna Aleksandra Pabian opublikowała zdjęcia mieszkań wyremontowanych po pożarze, do jakiego doszło w jednym z bloków na osiedlu K w maju ubiegłego roku. Było to możliwe dzięki wielkiemu wsparciu mieszkańców miasta.

Dzięki wsparciu tyszan udało się wyremontować mieszkania po pożarze przy ul. Kubicy - 04.2023 · fot. Aleksandra Pabian


O pożarze i zbiórce pisaliśmy w artykule Pomoc pogorzelcom z ul. Kubicy - zbiórka i akcja remontowa.

- Zapewne wielu z was pamięta pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym na osiedlu K przy ulicy Kubicy 13. Ogień zniszczył całkowicie mieszkanie pana Piotra oraz jego rodziny i częściowo uszkodził 4 inne mieszkania. Utrata dachu nad głową jest wielkim dramatem dla każdego, kto tego doświadczył. Nasza tyska społeczność kolejny raz pokazała, że w jedności siła i wsparła poszkodowane rodziny rzeczowo oraz finansowo - napisała w mediach społecznościowych Aleksandra Pabian - Radna Miasta Tychy.

Zorganizowana zbiórka na portalu zrzutka.pl została już zamknięta. Dzięki hojnym wpłatom tyszan udało się uzbierać 56 tys. 92,76 zł, które w znaczącym stopniu umożliwiły remont zniszczonych mieszkań.

- W imieniu osób poszkodowanych w pożarze pragniemy przekazać serdeczne podziękowania za okazane wsparcie, bezinteresowną pomoc, ofiarność i hojność. Jesteśmy wdzięczni za otwarte serce i życzliwość, którą Nas Państwo obdarzyli - dodała radna.

Loading...

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.