tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2023
  • 23 kwietnia 2023

Rekord Guinnesa z udziałem tyszanki oficjalnie uznany!

467 obciętych głów w 8 godzin! Nie, nie... To nie historyczna statystyka rycerska rodem z bitwy pod Grunwaldem, a rekord Guinnessa, który dziewiętnaścioro barberek, barberów, fryzjerek i fryzjerów z Polski próbowało pobić w ubiegłym roku podczas American Cars Mania we Wrocławiu. Wśród nich znaleźli się Katarzyna Bielas oraz Shalaw Mostafa z Tychów!

Reklama

American Cars Mania, Katarzyna Bielas, Rekord Guinnesa
Pobili rekord Guinnesa w liczbie obciętych głów podczas American Cars Mania we Wrocławiu w 2022 roku. Wśród nich tyszanka! · fot. materiały prasowe / UM Tychy


Pani Kasia na co dzień prowadzi Studio Fryzjerskie Creative przy ul. Honoraty 12, a Shalaw Mostafa salon "Shalaf Barber" przy ul. Jana Pawła II 5. Ich udział w wydarzeniu zapowiadaliśmy w artykule: 2 fryzjerów z Tychów będzie biło rekord Guinnessa we Wrocławiu!

Loading...


Rekord z 2022 roku został już oficjalnie zatwierdzony i wpisany do księgi! Pobity został o 92 obcięte głowy. Wcześniej należał do Australijczyków, którzy w 2013 roku obcięli 375 głów. Gratulujemy!

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.