Wiadomości

  • 18 kwietnia 2023
  • 19 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 4158

Jechał pod prąd, po chodniku, po zebrze. Poszukiwani świadkowie

5 kwietnia przed godziną 4:00 na alei Bielskiej kierowca Volvo popełnił szereg wykroczeń. Powiadom policję, jeśli byłeś ich świadkiem!

pod prąd na alei Bielskiej
Jechał pod prąd, po chodniku, po zebrze. Policja szuka świadków · fot. KMP Tychy


Pomiędzy godziną 03:50 a 04:00 przed budynkiem Komendy Miejskiej w Tychach (Al. Bielska 46) oraz w rejonie skrzyżowania alei Bielskiej z ulicą Cienistą, nieznany kierujący pojazdem marki Volvo o numerze rejestracyjnym ST77***, dopuścił się jazdy niezgodnie z obowiązującym kierunkiem ruchu, jazdy po chodniku, po którym poruszał się pieszy, jazdy po powierzchni wyłączonej z ruchu oraz jazdy wzdłuż po oznakowanym przejściu dla pieszych.Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres poczty elektronicznej: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.