tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2023

112Tychy: sprostowanie dot. informacji o reanimacji 57-latki

W sobotę, 15 kwietnia około godziny 9.00 na ul. Hlonda, w rejonie Teatru Małego, doszło do zasłabnięcia, a następnie zatrzymania krążenia u kobiety. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Funkcje życiowe udało się przywrócić również dzięki szybkiej reakcji świadków sytuacji. Niestety przekazano smutne wieści - pacjentka zmarła w szpitalu. Redakcja portalu 112Tychy.pl w poniedziałek po południu opublikowała sprostowanie informacji dotyczącej interwencji, które publikujemy poniżej.

Reklama

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Hlonda w Tychach - 15.04.2023
Interwencja służb ratunkowych przy ul. Hlonda w Tychach - 15.04.2023 · fot. 112tychy.pl


O interwencji piszemy w artykule: [FOTO] Zasłabnięcie kobiety na ulicy. Interwencja świadków i służb.

Sprostowanie


W związku z wydarzeniami w dn. 15 kwietnia 2023r. na ul. Hlonda informujemy, że z pomocą poszkodowanej 57-letniej kobiecie pospieszyło więcej osób niż wstępnie wpisaliśmy w zamieszczonym na portalu materiale. Z informacji przekazanych telefonicznie w dn. 17 kwietnia 2023r. przez świadków tego zdarzenia wynika, że z pomocą poza 17-latkiem oraz kobietą pospieszyły również osoby będące opiekunami grupy uczniów. Osoby te zabezpieczyły miejsce zdarzenia (odsunęły grupę uczniów) powiadomiły służby ratunkowe o zaistniałej sytuacji oraz po przybyciu na miejsce ratowników medycznych przekazały istotne informacje o osobie poszkodowanej. Niestety pomimo wysiłku tych osób oraz ratowników poszkodowana kobieta zmarła w szpitalu. Rodzinie oraz znajomym kobiety składamy najszczersze kondolencje, a za podanie niepełnych informacji przepraszamy.

Redakcja portalu 112Tychy.pl


Loading...

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.