tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2017

Lada dzień w Tychach pojawią się samochody Google

W najbliższych tygodniach na ulicach w Tychach pojawią się samochody Google. Pojazdy za pomocą specjalnych kamer będą wykonywać zdjęcia panoramiczne, które później trafią do aplikacji Street View w formie aktualizacji.

google street view
Samochody Street View ponownie na ulicach polskich miast


Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google, to dzięki niej możecie wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. Pierwsze zdjęcia Street View w Polsce zostały zostały zrobione w 2011 roku, kolejne fotografie wykonywane z samochodów były robione w 2014 roku. Na zdjęciach twarze przechodniów i numery rejestracyjne pojazdów są rozmyte.

Poza Tychami w województwie śląskim pojazdy Google odwiedzą na pewno: Katowice, Częstochowę, Sosnowiec, Bielsko-Białą, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rudę Śląską, Rybnik, Dąbrową Górniczą i Chorzów.

new / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.