Wiadomości

  • 15 kwietnia 2023
  • 17 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 1436

Spotkanie z Podróżnikiem: w indyjskim tyglu

Za nami:

W poniedziałek 17 kwietnia o godz. 19:00 Klub Wilkowyje MCK zaprasza na kolejne Spotkanie z Podróżnikiem. Tym razem o odkrywaniu Indii opowie Marzena Gąsior.

Indie
W indyskim tyglu... · fot. Klub Wilkowyje MCK


W Indiach zobaczysz dużo. Poczujesz jeszcze więcej. Dużo więcej niż się spodziewasz. I więcej, niż chcesz... To tam kroczą razem piękno i brzydota, tradycja i nowoczesność, rozpacz i radość. Tam, gdzie życie trwa mimo wszystko, a uśmiechy, kolory, przyrodnicze cuda i religijne czy duchowe uniesienia dają moc.

Po pierwszym spotkaniu z Indiami w 2009 r. podróżniczka powiedziała sobie: „nigdy więcej! Minęło kilka lat i... wróciła. Pokochała.

- To trudna miłość, ale sprawia, że co jakiś czas pakuję plecak i lecę do tego tygla wypełnionego mieszanką skrajności wszelakich. Ogromne, często skrajne emocje towarzyszą mi podczas każdej niemal chwili pobytu w tym kraju. Czy możliwe jest choć częścią się nimi podzielić? Sprawdźcie. Serdecznie zapraszam na opowieści i masalę czai, czyli aromatyczną indyjską herbatkę przywiezioną prosto z delhijskiego targowiska - mówi Marzena Gąsior.

  • Gdzie? Klub Wilkowyje MCK, ul. Szkolna 94,
  • Kiedy? 17 kwietnia o godz. 19.00,
  • Wstęp wolny, rezerwacja miejsc: tel.: 32 227 26 22 / 691 770 344, klub@mck.tychy.pl.

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj