Wiadomości

  • 11 kwietnia 2023
  • 12 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 5442

[WIDEO] Niebezpieczne manewry przy komendzie złapane na kamerze!

Pod prąd, po chodniku i ścieżce rowerowej, przez pasy, a to wszystko tuż przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Tychach. 5 kwietnia kilka minut przed godziną 4:00 na alei Bielskiej doszło do szeregu wykroczeń popełnionych przez kierującego pojazdem marki Volvo. Powiadom policję, jeśli byłeś ich świadkiem!Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie zdarzenia, które miało miejsce 5 kwietnia między godziną 03:53 a 03:57 w Tychach przy alei Bielskiej. W rejonie komendy, kierujący pojazdem marki Volvo dopuścił się szeregu rażących wykroczeń w ruchu drogowym, co zostało uchwycone na kamerze monitoringu miejskiego.

Wszystkie osoby, które były naocznymi świadkami lub mają wiedzę o zdarzeniu, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub na adres poczty elektronicznej: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.