Wiadomości

  • 8 kwietnia 2023
  • 17 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 5069

[ZDJĘCIA] Pierwszy Spacer z bobasem na Paprocanach!

W sobotę 15 kwietnia Stowarzyszenie Ogień Wsparcia zaprosiło na "Spacer z bobasem"! Wydarzenie miało na celu integrację rodziców, którzy szukają towarzystwa do wspólnego spędzania czasu z małym dzieckiem oraz rówieśników do zabawy dla swoich pociech. Zainteresowanie było spore. Zobaczcie fotorelację!

Pierwszy "Spacer z bobasem" na Paprocanach - 15.04.2023 · fot. Ogień Wsparcia / Facebook


Jest wiele kobiet i mężczyzn, którzy spędzają większość czasu samotnie z dzieckiem. Bez bliskich, przyjaciół, koleżanek i kolegów. Wiele kobiet przyjechało do nas wraz z dziećmi z innego kraju, w którym obecnie trwa wojna i również czują się samotnie. To właśnie dla takich osób zorganizowano sobotni spacer nad Jeziorem Paprocańskim. Była to okazja do poznania się, rozmowy, wymiany doświadczeń oraz miłego spędzenia czasu.

Odbyło się także losowanie fantów. Barbara Kachniarz opowiedziała o tym, jak zadbać o siebie finansowo i mentalnie - jak można zarabiać w domu, przy dzieciach i codziennych obowiązkach, budować dodatkową nogę finansową, a przy okazji zadbać w naturalny sposób o odporność, zdrowie, samopoczucie swoje i bliskich.

Pierwsze cykliczne wydarzenie to luźny spacer w dostosowanym dla wszystkich tempie. - Jeśli z czasem uznamy, że będziemy się nadal spotykać oraz np. będziemy chcieli podkręcić tempo w celu spalenia kalorii, to jest kwestia przedyskutowania oraz wdrożenia. Jesteśmy otwarci na propozycje - dodają przedstawiciele stowarzyszenia.

Loading...

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.