tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2023

Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia.Miał 1,6‰

W czwartek, 6 kwietnia około godziny 18:30 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych na ul. Sikorskiego w rejonie zjazdu z trasy DK 1. Na miejsce zdarzenia wysłany został patrol tyskiej policji.

Reklama

Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia. Miał 1,6‰
Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia. Miał 1,6‰ · fot. 112Tychy


W zdarzeniu brały udział samochody marki Renault i Toyota. Uszkodzone pojazdy zostały usunięte na chodnik, aby nie utrudniać ruchu. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów, jak i relacji kierującej Toyotą kobiety wynika, że kierowca Renault zjeżdżając z trasy DK 1 na ul. Sikorskiego nie zatrzymał się na znaku STOP i wjechał na skrzyżowanie wprost pod jadąca w stronę Paprocan Toyotę. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie ucierpieli.

Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia. Miał 1,6‰
Wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia. Miał 1,6‰ · fot. 112Tychy


Jak się okazało w trakcie czynności mężczyzna kierujący Renault znajdował się pod wpływem alkoholu, badanie alkomatem wykazało 0,76mg/l, co daje prawie 1,6 promila. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.