
Wiadomości
- 2 kwietnia 2023
- wyświetleń: 1274
Prima aprilis na portalu tychy.info. Która wiadomość była żartobliwa?
Tradycją stało się, że 1 kwietnia niektóre artykuły na portalu tychy.info należy traktować z przymrużeniem oka. Nie inaczej było również w tym roku. Która wiadomość była żartobliwa?

Historia nt. wypożyczenia miastu przez fabrykę Stellantis elektrycznego Jeepa Avengera do przetestowania, jak również jego stacjonowanie i utworzenie specjalnej leśnej trasy w Paprocanach, oczywiście była żartem. Adam Małysz również do nas nie przyjedzie, by z mieszkańcami podróżować wokół Jeziora.
Faktem jest natomiast, że w 2011 roku po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego Adam Małysz postanowił zawojować inną dyscyplinę sportu - został kierowcą rajdowym. Niedługo później wystartował w Rajdzie Dakar 2012. Jego pasją od zawsze są samochody terenowe. W 2012 zdobył tytuł międzynarodowego rajdowego mistrza Polski i Czech, a w 2013 odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo w rajdach terenowych. W latach 2012-2016 pięciokrotnie uczestniczył w Rajdzie Dakar.
Mamy nadzieję, że nasz artykuł wywołał uśmiech na Waszych twarzach i umilił Wam ten dzień :)
Prima aprilis na tychy.info

Prima aprilisPaprocany zyskają sztuczną plażę z piaskiem z Bahamów. Będą zawody w opalaniu!

Prima aprilisTysowianka - browar tyski wprowadzi wodę mineralną o smaku piwa!

Prima aprilisMiasteczko chińskie w Tychach! To w związku z planowaną produkcją samochodu Leapmotor T03!

Prima aprilisTychy testują Avengera. Przejażdżka z Małyszem po Paprocanach!

Prima aprilisLatem turyści zwiedzą Tychy w Taxi-Maluch Cabrio!

Prima aprilisMieszkaniec chce upamiętnić "szkieletora": straszy, ale go szkoda
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.