tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2023

Potrzebowała pomocy. Bezskutecznie próbowali dodzwonić się do WCPR

W sobotę, 25 marca około godziny 12.00 służby ratunkowe interweniowały przy ulicy Ch. de Gaulle'a w Tychach. Pomocy potrzebowała kobieta z urazem głowy. Osoby, które próbowały jej pomóc, bezskutecznie próbowały dodzwonić się do WCPR, dlatego też jeden z przechodniów postanowił pobiec do pobliskiej jednostki straży pożarnej.

Reklama

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Ch. de Gaulle'a w Tychach - 25.03.2023 · fot. 112tychy.pl


Sytuację opisuje portal 112tychy.pl. - Młody chłopak zauważył kobietę z urazem głowy. Przy kobiecie stali ludzie, którzy od kilku minut usiłowali dodzwonić się do operatora numeru alarmowego, niestety bezskutecznie. Młody chłopak niewiele myśląc podbiegł do pobliskiej jednostki straży pożarnej i poinformował o sytuacji strażaków będących na placu wewnętrznym - możemy przeczytać w relacji serwisu.

Strażacy natychmiast pospieszyli z pomocą. Po kilku minutach udało się również zgłosić zaistniałą sytuacje operatorowi CPR. Dodatkowo na miejsce zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego. Kobieta z silnym krwotokiem z nosa została zaopatrzona przez strażaków, a następnie przekazana pod opiekę ratownikom medycznym.

Ratownicy podjęli decyzję o konieczności przewiezienia kobiety do szpitala na badania. Po około czterdziestu minutach działania zostały zakończone. - Brawa dla wszystkich osób, które nie pozostały obojętne i podjęły działania mające na celu udzielenie pomocy poszkodowanej kobiecie - podsumowuje portal 112tychy.pl.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.