tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 maja 2017
  • 10 maja 2017

Piknik Seniorów na 10-lecie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Za nami:

W środę, 10 maja, z okazji 10-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, organizowany jest Piknik Seniorów na terenie OW Paprocany. Wśród atrakcji znalazły się między innymi lekcje brydża, plener malarski, porady medyczne oraz zabawa z zespołem góralskim.

Centrum Usług Społecznościowych dla seniorów
W Paprocanach odbędzie się Piknik Seniorów na 10-lecie Uniwersytetu Trzeciego Wieku · fot. UM Tychy


Piknik Seniorów odbędzie się w godzinach od 12.00 do 16.00. W programie: przywitanie seniorów, wspólna zabawa z zespołem góralskim, występ sekcji gimnastycznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wystawa i kiermasz prac sekcji rękodzieła i decoupage, plener malarski, wspólne gotowanie z Kubą Tomaszczykiem i jego babcią, lekcja brydża, "Start po zdrowie" - profesjonalna nauka nordic walking, występ chóru UTW, konkurs na hymn UTW, a także koncert Raisy Miszteli.

W czasie trwania pikniku będzie można skorzystać z prostych badań i porad medycznych, pomiarów ciśnienia krwi, cukru itp., przesiewowych badan wzroku oraz pokazu ratownictwa medycznego.

Piknik odbędzie się pod honorowym patronatem I Zastępcy Prezydenta ds. Społecznych Darii Szczepańskiej i Kanclerza Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Prof. nadzw. dr. Klemensa Budzowskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury. Wstęp jest wolny.

Piknik Seniorów na 10-lecie Uniwersytetu Trzeciego

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.