Wiadomości

  • 9 marca 2023
  • 18 marca 2023
  • wyświetleń: 1722

„ESG - społecznie odpowiedzialny biznes z perspektywy kobiecej”

Za nami:

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz ze Stowarzyszeniem Tyskie Szpilki zapraszają na konferencję "ESG - społecznie odpowiedzialny biznes z perspektywy kobiecej". Wydarzenie odbędzie się 21 marca w tyskiej Mediatece w godz. 10:00 - 14:00.

„ESG - społecznie odpowiedzialny biznes z perspektywy kobiecej”


Do udziału w konferencji zapraszani są przedstawiciele przedsiębiorstw, a także osoby i organizacje pozarządowe zainteresowane poszerzeniem wiedzy praktycznej na temat zagadnień społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Na wydarzenie obowiązuje obowiązkowa rejestracja do 15 marca pod numerem telefonu biura zarządu Izby 32 327 72 77 / kom. 796 596 106 lub drogą e-mailową.

W trakcie konferencji wręczona zostanie również po raz pierwszy statuetka „Tyszanka Lidera Roku 2022” dla osoby zaangażowanej i mającej wybitne osiągnięcia w obszarze społecznym, gospodarczym, naukowym, artystycznym lub sportowym. Na wybrane osoby można głosować online. Szczegóły w naszym artykule: "Tyszanka Liderka Roku 2022" - oddaj głos na wybraną kandydatkę.

Agenda konferencji

Agenda konferencji

BM / tychy.info

źródło: Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.