tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2023

Kradzież okularów za ponad 700 zł. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży okularów. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Osoby, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Reklama

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży okularów, do której doszło 22 grudnia 2022 roku o godzinie 16:10 przy ulicy Towarowej 2c w Tychach. Wartość skradzionego mienia to 749 złotych.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Zgłoś się na policję
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Rysopis: mężczyzna w wieku około 40-50 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, ubrany w czarną kurtkę, ciemne spodnie, czarne buty sportowe i czarną czapkę z szarym nadrukiem w kształcie krokodyla.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.