tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2023

Chcą przedłużenia chodnika prowadzącego do przedszkola

Radny Jarosław Hajduk zwrócił się do Urzędu Miasta z interpelacją w sprawie przedłużenia chodnika biegnącego od Alei Marszałka Piłsudskiego w kierunku ul. Młodzieżowej (wykonania dojścia do przedszkola nr 26).

Reklama

Chcą przedłużenia chodnika biegnącego od Alei Marszałka Piłsudskiego w kierunku ul. Młodzieżowej · fot. Jarosław Hajduk - radny miasta Tychy


Jarosław Hajduk wnioskuje o ponowne rozpatrzenie możliwości wykonania stosownego łącznika w związku z licznymi prośbami mieszkańców osiedla Magdalena oraz opiekunów odprowadzających dzieci do przedszkola chodnikiem od strony południowej.

- W tej sprawie została złożona interpelacja Klubu Radnych PiS DUR.0003.39.2022. W odpowiedzi MZUiM wskazał na „możliwość ułożenia na „wydeptanym" terenie kilku elementów ułatwiających przejście". Po upływie ponad 5 miesięcy brak jest widocznego podjęcia jakiegokolwiek działania - pisze radny.

W odpowiedzi Artur Kruczek, dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach informuje, że zlecił ułożenie płytek betonowych w formie przedeptu jako przedłużenie chodnika stanowiącego dojście do przedszkola nr 26. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające, prace zostaną wykonane do końca marca.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.