tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2023
  • 4 marca 2023

Rusza druga edycja Rodzinnego Sadzenia Drzew!

Zapisz się i posadź drzewo dla swojego dziecka! Mieszkańcy Tychów, którym urodziło się dziecko w 2022 roku mogą upamiętnić ten moment tradycyjnym posadzeniem drzewa. Wydarzenie zaplanowane jest na połowę maja, ale już teraz zapraszamy chętnych do zapisania się przez formularz internetowy.

Reklama

Pierwsze Rodzinne Sadzenie Drzew w Parku Suble - 10.05.2022 · fot. Tyski Zakład Usług Komunalnych


Posadzenie drzewa upamiętniającego narodziny dziecka jest całkowicie bezpłatne, a o udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu nasadzenia organizatorzy przygotują niezbędne narzędzia i wyposażenie. Na miejscu będą pracownicy Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych, którzy posłużą fachowymi radami. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez poniższy formularz internetowy.

Formularz zgłoszeniowy akcji "RODZINNE SADZENIE DRZEW"

Drzewa sadzone będą w Parku Suble, Rodzinnym Parku bł. Karoliny, na terenie zielonym przy ul. Dąbrowskiego, na skwerze przy ul. Czystej oraz na terenie zielonym przy ul. Burschego. Wybór lokalizacji będzie możliwy podczas wypełniania formularza.

Regulamin akcji "Rodzinne Sadzenie Drzew"

Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka w ramach akcji "Rodzinne Sadzenie Drzew"

Zgoda na wykorzystanie wizerunku w ramach akcji "Rodzinne Sadzenie Drzew"


Akcja rodzinnego sadzenia drzew zapoczątkowana została w ubiegłym roku. Wówczas blisko 90 rodzin posadziło m.in. dęby, brzozy, tulipanowce, klony, magnolie, topole oraz lipy, tworząc przy tym miejsca o szczególnym znaczeniu sentymentalnym, upamiętniające ten wyjątkowy moment w ich życiu.

BM / tychy.info

źródło: Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.