Wiadomości

  • 27 lutego 2023
  • 22 marca 2023
  • wyświetleń: 1416

IX Tyski Bank Kultury: twórcy mogą otrzymać 8500 zł!

Za nami:

Malujesz obrazy, tworzysz piękne fotografie, tańczysz, śpiewasz, a może w duszy grają Ci mocne brzmienia gitary elektrycznej? Tworzysz od dawna, a może zupełnie niedawno odkryłeś w sobie pasję do szeroko rozumianej sztuki, której owocem są dzieła artystyczne? Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza do udziału w IX edycji Tyskiego Banku Kultury. Wnioski można składać podczas naboru trwającego od 1 do 24 marca, a kwota dofinansowania to 8500 zł.

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza do udziału w IX edycji Tyskiego Banku Kultury, którego celem jest rozwój oferty artystycznej oraz zwiększenie uczestnictwa mieszkańców w życiu kulturalnym naszego miasta. Twórcy związani z Tychami będą mogli skorzystać ze wsparcia Miejskiego Centrum Kultury w realizacji swojego projektu, którego warunkiem jest premierowy charakter dzieła. W projekcie tym nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, dlatego to niepowtarzalna okazja, by spełnić swoje marzenia o wystawie, recitalu, występie.

Tworzysz coś wyjątkowego? Najwyższa pora, by się ujawnić!

Wnioski można składać podczas naboru trwającego od 1 do 24 marca br. Co istotne, zmianie uległa maksymalna wysokość przyznawanych środków. Dotychczas zwycięskie projekty mogły skorzystać z finansowania do kwoty 6000 złotych. W 2023 roku każdy zakwalifikowany projekt będzie mógł skorzystać z budżetu w wysokości 8500 złotych.

W każdej z poprzednich edycji organizatorzy zostali pozytywnie zaskoczeni pomysłowością i kreatywnością tyskich twórców. Wielokrotnie udowodnili oni, że obcować ze sztuką można na wiele sposobów, a każdy z nich jest absolutnie wyjątkowy. Przy wyborze projektów szczególnie ceniona jest innowacyjność, świeżość, a także pasja autora. Kto wie, może w tym roku to właśnie Twój projekt zachwyci jury?

Do realizacji marzeń jeden krok!

Bez względu na to ile masz lat — nie zwlekaj i zrealizuj marzenia. Wystarczy, że prawidłowo wypełnisz formularz zgłoszeniowy, w którym przedstawisz swoją wizję. Ze wsparciem Miejskiego Centrum Kultury w Tychach ten pomysł, uda Ci się zrealizować. Zachęcamy również do konsultacji z pracownikami MCK przed złożeniem wniosku. Organizatorzy z chęcią odpowiedzą na nurtujące pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości. Odważ się zaprezentować swój talent szerokiej publice.

Regulamin TBK IX 2023
Załącznik nr 1 Wniosek na organizację projektu kulturalnego 2023
Załącznik nr 2 Zgoda przedstawiciela 2023

BM / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.