Wiadomości

  • 22 lutego 2023
  • wyświetleń: 1091

„Z Klasą na Zimowym”: zwiedzanie lodowiska, quiz i wejście do szatni!

Mogli wejść w rolę swoich idoli i zobaczyć jak wygląda ich typowy dzień na lodowisku. Najpierw wszyscy zameldowali się na zbiórce, a następnie zostali podzieleni na dwie grupy. Najbardziej aktywni uczestnicy akcji ” Z Klasą na Zimowym” spotkali się z hokeistami GKS-u Tychy.Zespół Szymona Marca, Christiana Mroczkowskiego i Mateusza Ubowskiego zabrał ze sobą pierwszą grupę i pokazał im najciekawsze miejsca Stadionu Zimowego. Dzieci mogły zasiąść za popularną rolbą i dowiedzieć się w jaki sposób maszyna czyści lód.d

Następnie hokeiści zafundowali najmłodszym kibicom spacer po najważniejszych pomieszczeniach na lodowisku. Dzieci odwiedziły m.in siłownię, pokój fizjoterapeutów czy miejsce do odnowy biologicznej.

Największa atrakcja czekała jednak na koniec. Uczestnicy akcji ” Z Klasą na Zimowym” weszli do miejsca, które w zasadzie jest niedostępne. Hokeiści zaprosili ich bowiem do swojej szatni.

Dzieci zajęły miejsca hokeistów i przekonały się, że założenie całego stroju zajmuje kilka minut. Uczestnicy z „Klasą na Zimowym” sami mogli przymierzyć sprzęt, ale czasami była potrzebna mała pomoc ze strony zawodników.

Na koniec dzieci mogły sobie zrobić wspólne zdjęcia z hokeistami i zdobyć od nich autograf.

W tym samym czasie druga grupa zaprosiła dzieci do sali konferencyjnej. Filip Starzyński, Jakub Bukowski i Mateusz Gościński przez prawie 40 minut odpowiadali na pytania.

Najpierw na hokeistów czekał mały quiz. Uczestnicy akcji mogli dowiedzieć się, kto w drużynie spędza najwięcej czasu przed lustrem, jaką muzykę puszcza „Mroczek” oraz dlaczego Bartosz Ciura jest najmodniej ubranym zawodnikiem.

Ponadto dzieci dowiedziały się jakie przesądy mają hokeiści, w jaki sposób się odżywiają i ile godzin średnio spędzają w klubie.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.