tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2017
  • 13 czerwca 2017

Za nami Kampania "Rowerowy Maj" - 51 dzieci ze 100% frekwencją!

W poniedziałek, 12 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Tychach podsumowano kampanię „Rowerowy Maj” i wręczono nagrody uczestnikom programu, których aktywność zaskoczyła nawet organizatorów.

Podsumowanie kampanii "Rowerowy Maj" - 12.06.2017 · fot. Miasto Tychy


51 dzieci (w tym 19 przedszkolaków) miało najlepszy wynik - 100% frekwencję przyjazdu do szkoły czy przedszkola rowerem, deskorolką, na rolkach czy hulajnogą - a przecież pogoda w maju nie rozpieszczała.

- Rozdaliśmy Karty podarunkowe do sklepów sportowych, pompki, lampki rowerowe, torby, plecaki, zapięcia rowerowe i wiele innych upominków. Najaktywniejszej rowerowo klasie - VI B i grupie przedszkolnej - Pracusie, wręczono wejściówki do Parku Wodnego Tychy - podsumowują organizatorzy.

Podsumowanie kampanii "Rowerowy Maj" - 12.06.2017
Podsumowanie kampanii "Rowerowy Maj" - 12.06.2017 · fot. Miasto Tychy


Kampania „Rowerowy Maj” ruszyła w Tychach 1 maja. To projekt ogólnopolski, zainaugurowany w Gdańsku w 2014 roku. Czwarta edycja kampanii spotkała się z odzewem 21 miejscowości w całej Polsce, m.in. Warszawy, Wrocławia, Krakowa. W Tychach wdrażana jest po raz pierwszy - pilotażowo - w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Tychach.

Projekt zorganizowany jest na zasadach rywalizacji. Zabawa trwała cały miesiąc (4-31 maja), a rywalizacja toczyła się na poziomie indywidualnym i międzyklasowym (grupowym). Każdy uczeń lub przedszkolak, który przyjechał do szkoły na rowerze, deskorolce, hulajnodze lub na rolkach otrzymał punkt dokumentowany naklejkami - jeden w rywalizacji indywidualnej oraz jeden dla swojej klasy lub grupy. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci akcesoriów przydatnych do jazdy na rowerze, wejściówkę do Parku Wodnego w Tychach dla siebie i opiekuna oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

BM / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.