Wiadomości

  • 21 lutego 2023
  • 26 lutego 2023
  • wyświetleń: 6406

Kobiór: zderzenie osobówek na Centralnej. Kierowca Audi uciekł pieszo

We wtorek, 21 lutego około godziny 11.25 na ulicy Centralnej w Kobiórze doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierujący Audi, który uderzył w tył innego pojazdu, uciekł z miejsca zdarzenia.

Zdarzenie drogowe na ul. Centralnej w Kobiórze - 21.02.2023 · fot. OSP Kobiór


Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta kierująca Skodą wyjeżdżała z ulicy Zachodniej w ulicę Centralną. W jej tył, z nieznanych dotąd przyczyn, z dużą siłą uderzył kierujący Audi A3. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ponieważ oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Skoda dodatkowo dachowała. Kierująca nią kobieta została przewieziona do szpitala, gdyż uskarżała się na ból nogi.

Obecnie policjanci ustalają, kto kierował samochodem marki Audi. Mężczyzna, który był na miejscu zdarzenia, twierdził, że był pasażerem tego pojazdu. Kierowca zaś miał wysiąść z samochodu i oddalić się. Przebadano stan trzeźwości pasażera, był w stanie nietrzeźwości.

Zdarzenie drogowe na ul. Centralnej w Kobiórze - 21.02.2023
Zdarzenie drogowe na ul. Centralnej w Kobiórze - 21.02.2023 · fot. 112Tychy


Zarówno świadkowie, jak i mężczyzna podający się za pasażera, będą przesłuchiwani. Technik policyjny zabezpieczył wszystkie ślady, w tym m.in odciski palców z kierownicy. Prowadzone były czynności zmierzające do ustalenia miejsca przebywania kierowcy Audi.

Tego samego dnia wieczorem mężczyzna stawił się na komendzie. Został zatrzymany.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.