Wiadomości

  • 21 lutego 2023
  • wyświetleń: 2387

Duża suma dla OREW zebrana podczas dobroczynnego balu!

20,5 tysiąca złotych na rzecz Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego udało się zebrać podczas IV Tyskiego Balu Dobroczynnego!

Czek dla OREW
Czek dla OREW · fot. OREW Tychy


Zabawę zorganizowało Stowarzyszenie Inicjatywa Tyska. Pieniądze pomogą w zakupie specjalistycznego busa dla OREW.

- Dziękujemy naszym przyjaciołom za zorganizowanie licytacji podczas balu oraz wszystkim licytującym za zaangażowanie i dobre serce - dzięki Wam świat staje się lepszy - mówią przedstawiciele ośrodka.

Loading...


Przypomnijmy, że zbiórka na zakup nowego mikrobusa została otwarta w listopadzie przez rodziców niepełnosprawnych dzieci. Aby dojechać do OREW podopieczni potrzebują busa. Większość z nich przewożona jest na wózkach specjalistycznych. Obecny pojazd, którym dojeżdżają, ma prawie 20 lat i już od jakiegoś czasu się psuje, a koszty napraw są wysokie.

Poniżej link do serwisu zrzutka.pl, poprzez który prowadzona jest zbiórka:Koło PSONI w Tychach prowadzi Ośrodek Rehabilitacyjny-Edukacyjno-Wychowawczy (OREW), w którym realizują obowiązek szkolny dzieci z mniejszą lub większą, ale widoczną niepełnosprawnością. Są to podopieczni wymagający codziennej terapii i rehabilitacji, kontaktu z wychowawcami oraz koleżankami i kolegami w grupach.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.