tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 20 lutego 2023

Nagłe zatrzymanie krążenia u 39-latka. Nie udało się go uratować

W niedzielę, 19 lutego około godziny 13:45 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie z prośbą o pomoc w działaniach ZRM w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Różyckiego 7. Miało dojść do zatrzymania krążenia u mężczyzny (39lat).

Reklama

Nagłe zatrzymanie krążenia u 39-latka. Nie udało się go uratować - 19.02.2023 · fot. 112tychy.pl


Na miejscu, poza ratownikami medycznymi,obecni byli policjanci. Dodatkowo wezwana została załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - Ratownik 4 z bazy w Katowicach Muchowcu. Dyżurny na miejsce zadysponował dwa zastępy KM PSP/JRG Tychy, które poza wparciem działań medycznych zabezpieczyły lądowisko dla latającej karetki.

Pilot posadził maszynę na ul. Stoczniowców 70. Na czas działań ruch na odcinku od al. Bielskiej do skrzyżowania z ul. Legionów Policji i Konecznego była całkowicie wstrzymany.

Niestety, pomimo wysiłku ratowników po około godzinie został stwierdzony zgon mężczyzny. Powiadomiono prokuratora, który odstąpił od sekcji. Wykluczony został również udział osób trzecich.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.