Wiadomości

  • 21 lutego 2023
  • 28 lutego 2023
  • wyświetleń: 1162

Bezpłatna mammografia na parkingu przy sklepie E. Leclerc

Za nami:

Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach po raz pierwszy w tym roku organizuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla tyszanek, urodzonych w latach 1954-1973 (które przez min. 2 lata lub nigdy nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi).

Mammobus NIO Gliwice z nowoczesnym mammografem będzie czekał na panie na parkingu przy sklepie E. Leclerc w Tychach (ul. Budowlanych 75), w dniach 24, 27 i 28 lutego.

- W trosce o bezpieczeństwo Pań, gwarantujemy przebieg wizyty z zachowaniem środków ostrożności tj.: dezynfekcję i dekontaminację pomieszczeń oraz stosowanie środków ochrony osobistej. Dodatkowo wprowadziliśmy możliwość wcześniejszego zapisania się na badanie tak, aby Panie mogły telefonicznie zarezerwować sobie konkretny dzień i godzinę badania, a wyniki wysyłane są listem poleconym (na adres podany podczas rejestracji) - czytamy w informacji prasowej.

Ponadto, Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach gwarantuje wszystkim swoim pacjentkom, w razie konieczności, dalszą diagnostykę i ewentualne leczenie.

Z bezpłatnej mammografii mogą skorzystać ubezpieczone Polki, urodzone w latach 1954-1973 (w wieku 50-69 lat), które w ciągu ostatnich 2 lat (lub roku w przypadku pań obciążonych genetycznie) nie miały wykonanej mammografii refundowanej przez NFZ.

Nie ma znaczenia adres zamieszkania/zameldowania. Nie jest wymagane zaproszenie ani skierowanie.

Zalecana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr tel. 32 278 98 96 w godz. 7.00-15.00.

Bezpłatna mammografia na parkingu przy sklepie E. Leclerc

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.