Reklama

Wiadomości

  • 18 lutego 2023
  • 27 lutego 2023
  • wyświetleń: 4014

[FOTO] Za nami V Tyska Wymiana Ubrań w Pasażu Kultury Andromeda

W sobotę, 25 lutego w Pasażu Kultury Andromeda odbyła się już piąta edycja Tyskiej Wymiany Ubrań! Tym razem można było również wymienić zabawki.

V Tyska Wymiana Ubrań w Pasażu Kultury Andromeda - 25.02.2023 · fot. Tomasz Pestka


- Chcesz wymienić swoją garderobę na nową, bez chodzenia po sklepach i wydawania pieniędzy? A może też nie zgadzasz się na niszczenie środowiska przez nadmierny konsumpcjonizm oraz branżę modową i tzw. fast fashion? Dodatkowo w tym roku wymieniamy nie tylko ubrania, ale również zabawki. Spędzimy miło czas, wymieniając się ubraniami, zabawkami i poznamy się podczas wspólnych rozmów - zachęcali przed wydarzeniem jego organizatorzy.

Wymiana ubrań trwała od 10.00 do 14.00. Maksymalnie można było przynieść 30 rzeczy. Wymianie podlegały niezniszczone, czyste ubrania damskie, męskie i dziecięce oraz niezniszczone, czyste zabawki. Za każdą przyniesioną rzecz można było dostać jeden bilecik (jeden bilet = jedna rzecz do wzięcia).

BM, mp / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.