Wiadomości

  • 16 lutego 2023
  • 17 lutego 2023
  • wyświetleń: 1157

Amerykański program w bielskiej telewizji Active Family! Obejrzyj go!

Artykuł sponsorowany:

Od początku stycznia na kanale telewizji z Bielska-Białej - Active Family - można oglądać „Family Feud”, oryginalną amerykańską Familiadę, którą prowadzi charyzmatyczny showman Steve Harvey. W przeciwieństwie do poczciwej wersji polskiego programu, amerykańska Familiada jest nie tylko komediowa, ale i niegrzeczna. Zobacz „Familijną Zadymę” i poczuj różnicę!

W „Familijnej Zadymie” królują luz, slapstickowe żarty i humor - czasem niewybredny, czasem czarny, często czerstwy jak suchar. Seks? Marihuana? Religia? Nie ma tabu.

Prowadzący Steve Harvey dba o to, by widzowie się nie nudzili. Prowokuje i komentuje wypowiedzi uczestników, nie oszczędzając nikogo ani niczego. A oni nie pozostają dłużni. Walą na całego. I Homo sapiens, zgromadzeni w studio i przed telewizorem, rechoczą radośnie.„Czego nie robić podczas całowania?” - pyta. „Wkładać języka w usta” - odpowiada jeden
z uczestników. Steve nie ukrywa zdumienia. „Przecież odwiozłem ją do domu po to, żeby to zrobić” - krzyczy.
„Mogę pocałować szefa w tyłek, ale nigdy nie pocałuję jego...” - odpowiedzi: twarz, penis, tyłek.
„Nie poślubiłabyś faceta, który ma kolekcję…” - odpowiedzi: pisemek dla dorosłych, broni.
„Czego single szukają u dziewczyn?” - odpowiedź: „doświadczenia w seksie”.
„Z którą grą karcianą kojarzy ci się twoje życie miłosne?”, „Gdzie starsze panie poznają młodych mężczyzn?”, „Co żona kupi mężowi, który zachowuje się jak pies?”, „Co według żon faceci robią do bani?”…


Family


Zasady „Familijnej Zadymy” są takie same jak polskiej „Familiady”. Rodzinne zespoły odpowiadają na pytania, na które wcześniej odpowiadali ankietowani. Wygrywają ci, którzy mają największego nosa do tego, co na dany temat myślą inni i potrafią najcelniej określić mentalność swoich rodaków. Rodzina, która zbierze najwięcej punktów, przechodzi do finału. Dwoje uczestników walczy w nim o pieniądze - w amerykańskiej wersji do wygrania jest 20 tys. dol.

Bielska stacja Active Family emituje „Familijną Zadymę” od wtorku do piątku w godz. 17.00-18.00 (dwa odcinki), a powtórki od 20.00 do 21.00 i od 23.00 do północy. W soboty oryginalną amerykańską Familiadę można oglądać w godz. 14.00-15.00 i 22.00-23.00, a w niedziele - 16.00-17.00 i 22.00-23.00.

Kanał telewizji Active Family z Bielska-Białej znany jest z nowoczesnych formatów i odważnych programów rozrywkowych i filmów dokumentalnych. Jest dostępny w Canal+ , Orange i Play oraz wielu innych sieciach kablowych m.in. UPC, Vectra, Multimedia, Netia, Toya i Inea. Nadawcą kanału jest spółka R.D.F. Entertainment.