Wiadomości

  • 14 lutego 2023
  • 19 lutego 2023
  • wyświetleń: 4001

Lodziarnia na Paprocanach walczyła o nagrodę architektoniczną

Budynek lodziarnio-kawiarni Lodowato, który znajduje się przy ulicy Nad Jeziorem 75 na Paprocanach, walczył o prestiżową nagrodę architektoniczną w pierwszym etapie konkursu serwisu ArchDaily - Building of the Year 2023. Internauci na ten ciekawy obiekt mogli głosować do środy 15 lutego.

Lodowato
Lodziarnio-kawiarnia na Paprocanach walczy o nagrodę! · fot. Paradox


Obiekt został nominowany przez jeden z największych na świecie internetowych serwisów poświęconych architekturze ArchDaily do nagrody Building of the Year 2023. W pierwszym etapie konkursu walczył o nagrodę w kategorii Hospitality Architecture. Autorem projektu jest tyska pracownia architektoniczna Paradox. Głosować można było pod linkiem: http://boty.archdaily.com/us/2023/candidates/154659

Loading...


Proces nominacji rozpoczął się 31 stycznia i zakończył 15 lutego. Tego dnia została opublikowana tzw. krótka lista projektów. Niestety nie ma wśród nich tyskiej lodziarnio-kawiarni. W gronie finalistów znalazło się po 5 projektów z największą liczbą nominacji w każdej kategorii. Etap finałowy potrwa do 23 lutego. Wtedy na stronie głównej ArchDaily zostaną ogłoszeni laureaci nagrody.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.