tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2017
  • 7 maja 2017

III Charytatywny Bieg dla chorego 11-letniego Jakuba z Imielina

Za nami:

W niedzielę, 7 maja w Paprocanach odbędzie się III Charytatywny Bieg Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego. Tym razem ochotnicy pobiegną na rzecz jedenastoletniego Jakuba z Imielina, chorego na autyzm oraz inne powikłania zdrowotne.

Zawodnicy wystartują o godzinie 12.00 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Paprocanach. Długość trasy wynosić będzie jedno, dwa lub trzy okrążenia wokół Jeziora Paprocańskiego.

W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy do dnia zawodów ukończyli lat 16, napiszą oświadczenia o starcie na własną odpowiedzialność (dla dzieci i młodzieży do lat 18, oświadczenia takie podpisują rodzice lub opiekunowie prawni), a także uiszczą opłatę startową. Rejestracja oraz wniesienie opłaty startowej traktowane jest jako przyjęcie warunków regulaminu zawodów. Opłata startowa za uczestnictwo wynosi 30 zł. Zgłoszenie do zawodów następuje za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.tychy.luteranie.pl oraz wydarzenia na Facebooku.

Pakiet startowy dla każdego uczestnika zawiera: talon na posiłek, agrafki, numer startowy z chipem do pomiaru czasu, Pismo Święte, smycz. Pierwszych 3 zawodników w kategorii kobiety i mężczyźni na każdym z dystansów (7, 14 i 21 km) otrzyma pamiątkowy medal.

Program zawodów:

9.30-11.00 - Biuro Zawodów - wydawanie numerów startowych
12.00 - start biegu
ok. 14.00 - posiłek, rozdanie dyplomów i zakończenie


III Charytatywny Bieg Ewangelickiego Duszpasterstw

BM / tychy.info
źródło: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.