Wiadomości

  • 13 lutego 2023
  • wyświetleń: 1533

Drugie zwycięstwo Atomówek i awans do półfinału!

Po zwycięskim pierwszym, ćwierćfinałowym meczu Polskiej Ligi Hokeja Kobiet, Atomówki rozegrały w niedzielę 12 lutego drugi, rewanżowy mecz w Nowym Targu. Twardo grające góralki walczyły dzielnie przez cały mecz, jednak to tyszanki przeważały we wszystkich trzech tercjach, pewnie pokonując nowotarżanki 0:4. Tyszanki zalazły się w półfinale fazy play-off!

2 mecz Play Off; SKKH ATOMÓWKI GKS TYCHY - MMKS PODHALE NOWY TARG 6-0 - 12.02.2022 · fot. Atomówki GKS Tychy / Facebook


Bramki dla Atomówek zdobyły: Agnieszka Dziedzioch 2, Aleksandra Górska 1 i Amelia Rakoczy 1.

Tym zwycięstwem Atomówki zapewniły sobie awans do półfinału rozgrywek, w którym zmierzą się z drużyną GKS Stoczniowiec Gdańsk, wicemistrzem Polski z ubiegłego sezonu. Pierwszy mecz półfinałowy rozegrany zostanie na Stadionie Zimowym w Tychach w dniu 18 lutego o godzinie 19:00.

Skład Atomówek: Katarzyna Radomska, Amelia Nowacka, Oliwia Garbocz, Weronika Huchel, Wiktoria Kierc, Wiktoria Kędra, Agnieszka Grzymiesławska, Anna Pezda, Sylwia Łaskawska, Aleksandra Górska, Agnieszka Dziedzioch, Karolina Churas, Zuzanna Rduch, Weronika Szymura, Aleksandra Kopala, Amelia Rakoczy, Lena Olbrych.

Przypominamy, że w piątek trójkolorowe na własnej tafli z zespołem MMKS Podhale Nowy Targ wygrały 6:0. Relacja z meczu: Zwycięstwo Tyskich Atomówek w play-offach Polskiej Ligi Hokeja Kobiet.

Loading...

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.