Wiadomości

  • 9 lutego 2023
  • wyświetleń: 4298

Noga zaklinowana w kole motocykla. Interwencja służb

We wtorek, 7 lutego około godziny 21:20 dyżurny tyskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Moniuszki. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do wywrotki na motocyklu. Służby zastały przy poszkodowanej mężczyznę, od którego wyczuwalny był zapach alkoholu.

Noga uwięziona w kole motocykla. Interwencja służb na Moniuszki - 07.02.2023 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowany został mieszany patrol policji i straży miejskiej, zespół ratownictwa medycznego i zastępy strażaków z PSP Tychy. Po dotarciu służb ratunkowych ratownicy zastali wywrócony motocykl marki YAMASAKI MB50, a pod nim leżącą kobietę, której noga uwięziona była w tylnym kole.

Przy motocyklu stał mężczyzna, który nie był w stanie pomóc kobiecie. Była od niego wyczuwalna silna woń alkoholu. Niestety, żadna z osób obserwujących interwencję służb nie widziała, czy para jechała na motocyklu. Strażacy przecięli łańcuch w motocyklu i uwolnili kobietę z potrzasku. Poszkodowana trafiła pod opiekę ratowników medycznych, ale po przebadaniu pozostała na miejscu.

Motocykl oraz osoby zostały przekazane pod opiekę członka rodziny. Po około godzinie działania zostały zakończone. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.