tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 lutego 2023

Nauka jazdy na łyżwach dla najmłodszych i dorosłych!

Za nami:

Na lodowisku przy ul. Brzozowej prowadzona jest nauka jazdy na łyżwach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Reklama

Nauka jazdy na łyżwach również przy ul. Brzozowej
Nauka jazdy na łyżwach również przy ul. Brzozowej · fot. MOSiR Tychy


Podobnie jak w grudniu, również w lutym Rada Osiedla Stare Tychy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zapraszają na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach, które odbywają się na lodowisku sezonowym przy ul. Brzozowej - tym razem w dniach 11-28 lutego.

W zajęciach uczestniczyć mogą:

  • dzieci do 14. roku życia z rodzicem lub opiekunem prawnym, posiadające wypełnioną i zatwierdzoną, pisemną zgodę rodzica na uczestnictwo w zajęciach,
  • młodzież od 15. do 17. roku życia, posiadające wypełnioną i zatwierdzoną, pisemną zgodę rodzica na uczestnictwo w zajęciach,
  • osoby pełnoletnie, które wypełniły i dostarczyły pisemną zgodę na uczestnictwo w zajęciach.


Rodzice dzieci do 14. roku życia muszą być obecni podczas zajęć na lodowisku, nie są jednak zobligowani do uczestnictwa w zajęciach oraz przebywania na tafli lodowej. Każdy niepełnoletni uczestnik powinien posiadać odpowiedni strój (kask, rękawiczki, łyżwy), zgodny z Regulaminem lodowiska sezonowego w Tychach. W przypadku osób dorosłych takie środki ochrony są zalecane.

Celem realizacji zajęć jest:

  • nauka jazdy na łyżwach,
  • poprawa techniki jazdy na łyżwach,
  • polepszenie samopoczucia poprzez regularny ruch.


Zajęcia są nieodpłatne, ilość miejsc ograniczona. Dokładny regulamin, karty zgłoszeniowe oraz zgody opiekunów prawnych - TUTAJ.

Harmonogram zajęć znajdziecie na poniższym plakacie:

lodowisko

ar / tychy.info

źródło: MOSiR Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.