Wiadomości

  • 6 lutego 2023
  • wyświetleń: 3630

Pożegnanie z mundurem. Policjanci przeszli na emeryturę

Pięciu policjantów tyskiej komendy w ostatnich dniach pożegnało się z policyjnym mundurem i przeszło na zasłużoną emeryturę. Komendanci tyskiej jednostki podziękowali im za wieloletnią służbę oraz życzyli powodzenia w rozpoczynającym się dla nich nowym etapie życia.

Pożegnanie z mundurem. Policjanci przeszli na emeryturę · fot. KMP Tychy


Rozstanie z mundurem po wielu latach służby i odejście na zasłużoną emeryturę to nowy etap w życiu osób kończących służbę w Policji. Szef tyskiej komendy insp. Roman Fitrzyk dziękując za lata służby pożegnał w piątek czterech policjantów: asp. szt. Pawła Działacha i asp. szt. Pawła Górę, którzy swoją służbę pełnili w Zespole Dyżurnych, asp. szt. Marcina Budnika z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu oraz asp. szt. Dariusza Florczaka z Zespołu Techniki Kryminalistycznej.

6 lutego z mundurem pożegnał się również asp. szt. Krzysztof Saller pełniący swoją służbę w Zespole Organizacji Służby. Odchodzącemu na zasłużony odpoczynek policjantowi życzenia złożył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tychach nadkom. Paweł Rybarczyk oraz Naczelnik Wydziału Prewencji asp. szt. Przemysław Dąbrowski.

- Kolegom - emerytom życzymy zdrowia oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory nie mieli czasu. Jednocześnie dziękujemy za okazaną nam pomoc i wszystkie cenne wskazówki przekazane nam w trakcie wieloletniej służby - piszą policjanci.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.