Wiadomości

  • 6 lutego 2023
  • wyświetleń: 2851

Najpierw próba kradzieży, potem pobicie. Policja szuka sprawców

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej śledztwo w sprawie usiłowania rozboju. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Rozponajesz mężczyzn ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 31 sierpnia 2022 roku w Tychach przy ulicy Sikorskiego, w rejonie parku wodnego. Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży telefonu komórkowego pokrzywdzonego po uprzednim użyciu przemocy, a następnie trzech nieznanych sprawców pobiło go, powodując obrażenia.

Za zgodą prokuratora policjanci opublikowali uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis:

1. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w spodnie dresowe koloru błękitnego, czapka z daszkiem koloru ciemnego, koszulka t-shirt koloru jasnego, jasne buty sportowe.

2. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemny blond, krótka broda, ubrany w ciemny t-shirt, czerwone krótkie spodnie, ciemne buty.

3. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, posiada krótką brodę, ubrany w bluzę z kapturem, w ciemnozieloną kurtkę długości do połowy kolan z kapturem, jasne spodnie, ciemne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.